REVAMP4120T
4-csatornás D-osztályú erősítő
Készleten (utánrendelhető)
Készleten (utánrendelhető)
Leírás
4-csatornás D-osztályú erősítő, 4 x 120 W (70/100 V vagy RMS 4 ohm-nál) vagy hidalt üzemmódban 2 x 240 W (70/100 V vagy RMS 8 ohm-nál), kombinált hűtőbordás és ventilátoros hűtés, 2U, 19″-os rack-be szerelhető.
REVAMP4120T is a professional 4-channel digital power amplifier with 4 x 120 watts output power @ 100 volt (or @ 4 ohms), but the unit is also bridgeable to 2 x 240 watts @ 100 volt (or @ 4 ohms). The unit incorporates a high efficient SMPS power supply, outputs with efficient Class D output topology and output transformers.
In order to match each input to its respective source the input sensitivity can be adapted to your needs. The input stage also features a build-in 250 Hz HP-filter to optimise the system for use on horn speakers whenever you would need this. Each pair of outputs can be bridged to give you 2 x 240 watts of output power!
Szállítási információ
A szállítás a GLS futárszolgálattal történik
Raktáron lévő termékek esetében a szállítási idő várhatóan 2 munkanap.
További információk
Cikkszám: 912.0656.900
Q-8
Passzív, 250 W, 8″, basszus-reflex mélynyomó, fekete
Q-83-T
Passzív, 80 W, 8 x 3″, teljes tartomány, alumínium ház,...
Q-43-T White
Passzív, 80 W, 4×3″, szélessávú, alumínium ház, 70 V/100 V-os...
Q-8 White
Passzív, 250 W, 8″, basszus-reflex mélynyomó, fehér
Q-83-T White
Q-23-T
Passzív, 40 W, 2×3″, szélessávú, alumínium ház, 70 V/100 V-os...
Q-3-T
Passzív, 20 W, 3″, teljes körű, alumínium ház, 70 V/100...
Q-43-T
Q-10A White
Aktív, 250 W, 10″, basszus-reflex mélynyomó, fehér
Q-23-T White